Зворотний дзвінок

  Сона-Фармексім – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі

  Благодійна допомога

  Благодійна допомога

  Компанія «Сона-Фармексім»  дякує всім нашим партнерам, всім медичним працівникам за працю і зусилля по боротьбі з коронавірусом.Слабкими місцями для вірусу є слизові оболонки очей. Тому поряд з іншими заходами профілактики слід також захистити слизову оболонку очей. Регулярне зволоження поверхні очей може запобігти проникненню вірусів!

  Оскільки одним із стратегічних напрямків компанії є Офтальмологія, ТОВ «Сона-Фармексім» разом з Всеукраїнським Альянсом офтальмологів передали благодійну допомогу у вигляді 150 упаковок препарату Хіло-Комод Форте  для медперсоналу інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні, яка визначена як опорна в лікуванні пацієнтів з підозрою на коронавірус .Керівництво Олександрівської лікарні, зав. інфекційного відділення і зав. кафедрою інфекційних хвороб Голубовска О.А висловили подяку компанії за соціальну позицію і допомогу в боротьбі з коронавірусом.

  Разом з лінійкою Хіло-Комод ми наблизимо той час, коли можна буде Всіх обіймати і жити повноцінним некарантинними життям!!!

  Всім здоров’я і бережіть себе!