Зворотний дзвінок

  Сона-Фармексім – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі

  Онлайн вебінари для гастроентерологів та сімейних лікарів

  Онлайн вебінари для гастроентерологів та сімейних лікарів

  Із березня 2020 року «Сона-фармексім», спільно із Асоціацією дієтологів України та потужним професорським складом українських науковців-практиків, розробили і втілили в життя серію безкоштовних вебінарів для лікарів-гастроентерологів та лікарів сімейної практики України та Казахстану. Під час кожного такого заходу, сотні слухачів одночасно отримують останні новини міжнародної гастроентерології і навіть можуть спілкуватись із доповідачами у режимі реального часу, при цьому залишаючись вдома чи на своєму робочому місці. Єдина вимога до учасників – якісний Інтернет.

  Вже розкрито чимало актуальних тем щодо патогенезу, діагностики та сучасних підходів до лікування функціональних і органічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Окремо висвітлено питання впливу COVID-19 на ШКТ – особливо нагальна тема, до якої наразі прикута увага медичної спільноти світу. У планах – нові цікаві доповіді, ще більше заходів, ще ширша аудиторія.

  Адже крім того, що участь у таких високо-наукових і, безперечно, дуже корисних вебінарах для лікарів безкоштовна, по завершенню кожного заходу організовано тестування на основі матеріалів доповідей. Таким чином, українські лікарі мають можливість не тільки перевірити себе на точність засвоєного матеріалу, а й отримати обов’язкові для практики лікаря атестаційні бали від фахового авторизованого органу.

  Запрошуємо долучитися до майбутніх заходів за посиланнями:

  21.04.2020 Лікування пацієнта з ожирінням: командний підхід – запорука успіху:

  http://www.sim-ukraine.com/events/21-04-20/

   26.04.2020 Он-лайн марафон з міжнародною участю «Гастроентерологія. Актуальні питання сьогодення»:

  http://umfos.tilda.ws/2