Зворотний дзвінок

  Про нас

  «Сона-Фармексім» – міжнародна команда професіоналів фармацевтичної галузі. Заснована у 2004 році з ґрунтовним підходом до організації бізнесу і щирою любов’ю до своєї справи, компанія швидко зайняла провідну нішу на ринку України і завоювала бездоганну репутацію надійного партнера для світових лідерів: Ursapharm (Німеччина), Alfasigma (Італія), Magis (Італія), Pharmathen (Греція), Lenus Pharma (Австрія), Capricorn (Голландія).

  Сьогодні компанія забезпечує потреби сучасної медичної і фармацевтичної галузі та активно розвиває продажі препаратів у таких напрямках медицини, як кардіологія, гастроентерологія, офтальмологія, ендокринологія та неврологія.

  Ці напрямки зосереджені у трьох потужних бізнес підрозділах з окремими службами медичних представників і відповідальними бренд менеджерами та складають наступні департаменти: Ангіо-Невро, Гастро та Офтальмо.

  Серед переваг співпраці з нашою компанією є повний цикл маркетингових, реєстраційних та логістичних послуг на території країни. Досвідчені медики, фармацевти, маркетологи та фінансисти об’єдналися у дружню родину «Сона-Фармексім» заради покращення життя тисячам пацієнтів. Власна зовнішня служба, відділ реєстрації препаратів, відділ контролю якості та прозорі взаємовідносини з виробниками, дистриб’юторами і медичними закладами, а також глибоке розуміння потреб ринку, законодавства і національних особливостей, дають нам змогу бути дуже чутливими до постійних змін і вимог ринку.

  З  2009 року «Сона-Фармексім» працює у Казахстані під назвою NOVA EastPharm і не зупиняється у пошуку і прагненні розширювати горизонти своєї присутності.

  Наша щоденна праця покликана надавати можливість пацієнтам лікуватися якісними препаратами, а лікарям – мати змогу працювати із сучасними, безпечними та дієвими ліками. Ми пишаемося тим, що допомагаємо людям в Україні та Казахстані покращувати якість життя, лікувати гострі та хронічні захворювання, бачити світ у яскравих фарбах!

  З повагою,

  команда «Сона-Фармексім»

  Присутність у 3 країнах

  • Казахстан
  • Україна
  • Естонія

  Остап Купновицький

  ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

  Остап Купновицький має великий досвід роботи у фармацевтичній галузі. Обіймав посаду керівника представництва компанії «Органон» та «Сероно» в Україні. У 2003 році став співвласником та директором компанії «Сона-Фарм», що почала діяльність в Україні та згодом розширила свою присутність на ринках країн СНД. Є членом наглядової ради компанії «Сона-Фармексім».

  Наталія Корнієнко

  Комерційний директор

  Наталія Корнієнко має багаторічний досвід роботи на фармацевтичному ринку, обіймала ключові посади в логістиці та продажах в компаніях Schering AG, Serono, Medial AG. У 2003 році стала співвласницею та комерційним директором компанії «Сона-Фарм», що почала діяльність в Україні та згодом розширила свою присутність на ринках країн СНД. Крім того, Наталія є членом наглядової ради компанії «Сона-Фармексім».

  Олександр Корнієнко

  Керівник з логістики

  Олександр Корнієнко має багаторічний досвід роботи на фармацевтичному ринку, працюючи в логістиці та організації роботи фармацевтичних складів. У 2003 році став співвласником компанії «Сона-Фарм». Зараз Олександр Корнієнко обіймає посаду керівника з логістики у країнах СНД компанії “Сона-Фарм” та є членом наглядової ради компанії «Сона-Фармексім».

  Андрій Нивчик

  Фінансовий директор

  Андрій Нивчик має великий досвід роботи у різних галузях економіки, зокрема – 11 років у фармацевтичній галузі. Член британської асоціації присяжних бухгалтерів та аудиторів ACCA. Обіймав керівні посади у торгівельних організаціях, консалтингових компаніях та на виробничих підприємствах, а також приймав участь у проектах з міжнародними аудиторськими компаніями. Зараз Андрій Нивчик обіймає посаду директора з фінансів у компанії «Сона-фарм» та є членом наглядової ради компанії «Сона-Фармексім»

  Оксана Федоренко

  Виконавчий директор

  Оксана Федоренко має більш ніж 20-річний досвід роботи в фармацевтичній галузі, включаючи понад 10 років на управлінських посадах в компаніях міжнародного рівня, обіймала посаду комерційного директора в Такеда Україна. У 2017 році успішно завершила курс МВА в MIM-Київ, володіє всебічним досвідом моделювання бізнесу, досягнення високих результатів ефективності комерційної діяльності, логістики та дистрибуції, демонструє стратегічне мислення та видатні лідерські якості.

  >100 співробітників